Çorlu'da İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Çorlu'da İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Çorlu'da İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

2. ikinci el beyaz eşya alanlar için google üzerinden bir arama yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Bizi tercih etmeniz halinde en doğru fiyattan, çok kısa süre içinde değerinde satış yapabilirsiniz.

Günlük hayatımızda en yoğun kullandığımız eşyaların başında hiç şüphesiz beyaz eşya gelmektedir.  Çok işlevsel ve gittikçe teknolojik donanımları artan bu cihazları zamanı geldiğinde yenisi ile değiştirmek isteyebilirsiniz. Peki eski olanı ne yapacaksınız? Daha önce herhangi bir eşyanızı satmamış olabilirsiniz ama zamanla böyle bir ihtiyacınız doğabilir.

O halde kimi arayacağınız ile ilgili bilgi almak faydanıza olacaktır. Bu yüzden ikinci el eşya alan yerler olarak size kendimizde ve işimizden bahsetmek istiyoruz. Eşyalarınızı bize nasıl satabileceğinizi, nasıl ve neye göre fiyat teklifi alabileceğinizi tek tek anlatacağız. Böylece hem daha bilinçli şekilde satış yapacak hem de bizi yakından tanımış olacaksınız. Hemen başlayalım.

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA NASIL SATILIR?
Bir kaç fotoğraf bu işi kolaylıkla yapmanıza yardımcı olacaktır. 0533 493 33 90 numaralı iletişim numaramıza ürünlerin fotoğraflarını whatsapp ile göndererek kısa süre dönüş alabilirsiniz. Ekibimiz size olumlu veya olumsuz cevap verecektir.

Olumlu olan, alabileceğimiz marka ve model ürünler için hemen fiyat teklifimizi sunacağız. Teklifimizi kabul ederseniz sizin belirleyeceğiniz tarihte veya aynı gün içinde nakit alım yapacağız.

FİYAT TEKLİFİNİ NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?
    MARKA : İkinci el beyaz eşya alanlar için en önemli fiyat kriteri ürünün markasıdır. Tüketicilerin güvenini kazanmış, kalitesini ispatlamış, yıllardır piyasada var olan markalar her zaman daha çok tercih edilir.

Arçelik, Beko, Siemens, Bosch, Altus, Regal, Profilo, Ariston gibi bilinen markaların eşyaları daha yüksek fiyattan alınır. Çünkü satışı daha kolay ve eksik parçalarını bulmak daha basittir. Bu markaların hepimizin geçmişinde bir yeri vardır. Ya kullanmışızdır ya da ailemizde kullanan vardır.

İkinci el beyaz eşya almaya gittiğinizde bu markalardan birini görür ve direkt ona yönelirsiniz veya kötü bir deneyim yaşadıysanız uzak durmak istersiniz. Ama mutlaka iyi kötü bir deneyiminiz vardır ve aşinasınızdır. Hiç duymadığınız, size güven vermeyen bir marka almak istemezsiniz. Biz de bu yüzden satabileceğimiz, tüketicinin tercih edebileceği markalara daha yüksek fiyat veriyoruz.

    TEMİZLİK :  Eşyalarınızın temiz, satılabilir durumda olması çok daha iyi fiyat almanızı sağlar. Çok yıpranmış, deforme olmuş, pas ve kir içindeki eşyaların alımını maalesef yapamıyoruz. Ne kadar yeni model olursa olsun pas içinde, kapağı kırık, kazanı dönmeyen bir makineyi almak istemeyiz.

Bazı müşterilerimiz maalesef kullandığı ürünlere pek iyi davranmıyor. Bakımsız, rutubetten dolayı pas tutmuş, parçaları eksik pek çok ürünle karşılaşıyoruz. Bu da bizi alım yapmaktan vazgeçiriyor. Oysa ki temiz, sağlam, sorunsuz bir ürün eski model bile olsa satın alınabilir. Beyaz eşya nasıl temizlenir sorusuna detaylı şekilde yanıt verdiğimiz makalemizi de okuyabilir, faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

    SORUNSUZ OLMASI :  Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, termosifon, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi eşyaların çalışır durumda olması gerekir. Arızalı, sorunlu eşyaları alıp tamir ettirerek satmayı tercih etmiyoruz.

Defalarca tamir görmüş, gaz basılmış, pek çok ustanın elinden geçmiş ikinci el buzdolabı sizce tekrar aynı arızayı vermez mi? Tabiki verir. Alım yaparken buna dikkat etmek zorundayız. Elbette sıfır ürün gibi kusursuz olmalarını bekleyemeyiz ama sizden sonra satacağımız müşterinin de problemli bir ürün almasını istemeyiz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?
2. ikinci el beyaz eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde eşyalarınızı hiçbir sorun yaşamadan satabilirsiniz. Nakliye yani ürünlerin sizden teslim alınması kendi aracımız ve ekibimiz tarafından yapılır. Ödeme ise nakit, eft veya havale yöntemlerinden hangisini tercih ederseniz o şekilde yapılır.

Bizi Facebook, Pinterest, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Arkadaşlarımız siz değerli müşterilerine haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermektedir.
En iyi teklif için ikinci el eşya fotoğraflarınızı bize iletebilirsiniz 0 545 880 23 54