ikinci el ve sıfır mobilya

ikinci el ve sıfır mobilya

ikinci el ve sıfır mobilya

Sıfır mobilya fiyatlarının artmasından sonra insanlar ikinci ellere yönelmeye başladılar. Ancak aldıkları mobilyaların ne kadar kullanıldığına ve çizik, çatlak gibi hasarlarının olup olmadığına bakmaları gerekmektedir.

Birçok spot eşya firması eşyaların hasarlarına önem vermeden yüksek fiyatlardan satabiliyor. Çorlu Spot Eşya olarak ikinci el eşyalarda en kalitelisini ve en az kullanılmışını sizlere sunuyoruz. Neredeyse sıfırlarına yakın olan ve kaliteli malzemelerden oluşan ikinci el eşya satılır ve evinize kadar teslim edilir.

Firmamız alım satım olarak hizmet vermektedir. Temiz kullandığınız ikinci el eşya alınır ve değerinde fiyatı ödenir. Ayrıca her türden eşyaları firmamızda bulmanız da mümkün. Elbiselerinizi yerleştirmek için 4 kapılı elbise dolabı bulabilirsiniz.

Televizyonunuz için TV ünitesi veya yatak odanız için şifonyer, komidin gibi mobilyalar seçebilirsiniz. Komidinlerde çekmece sayısına önem veriyorsanız 5 çekmeceli komidin çeşitleri yine firmamız da mevcuttur. Sehpalarınızı değiştirme zamanınız gelmişse en iyi ikinci el orta sehpa çeşitlerini en uygun fiyattan alabilirsiniz.
En iyi teklif için ikinci el eşya fotoğraflarınızı bize iletebilirsiniz 0 545 880 23 54